Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri

Kişisel Bilgilerin Toplanması Korunması ve Kullanılması

heryerdeyabancidil.com  sitesini ziyaret amaçlı kullanan kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemektedir. Fakat eğitim paketlerinden birini alırken yada başvuru formu göndererek talepte bulunan alıcıların

Ad - Soyad

Adres Telefon

E-posta adresi

TC Kimlik Numarası

Kredi kartı Bilgileri


Skype ve diğer online araçlarla yapılan derslerde kamera ve mikrofon izni istenmektedir. Verilecek olan bu izinler ile kullanıcı cihazlarından herhangi bir veri elde edilmemektedir. Sadece ders süresi boyunca kullanılacaktır.

Öğrencilerin satın aldıkları eğitim paketleri için fatura kesileceği ve vereceği kişisel bilgilerin doğruluğu belirlemek için kendilerinden TC Kimlik Numarası istenmektedir.

Kanunlar çerçevesinde talepler olmadığı sürece bilgiler 3. kişilerle paylaşılmaz ve kredi kartı bilgileri kayıt altına alınmaz.

Ödeme Güvenliği

heryerdeyabancidil.com sayfası üzerinden gerçekleştirilen tüm satın alma işlemleri  .........alt yapısı kullanılmaktadır.

Kullanıcı Bilgileri

heryerdeyabancidil.com  paket alırken verdiğiniz tüm bilgiler doğru olmalıdır. Aksi takdirde satın alma işlemi başarılı olmaz.Bbilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduğunda  bu bilgileri güncellemeyi yapmakla yükümlüdür.